Cloud Orchestrator (8.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Country
ur: ملک

en: Anonymous
ur: گمنام

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: Not writable
ur: ناقابل تحریر

en: The directory %directory is not writable.
ur: ڈائریکٹری %directory ناقابلِ تحریر ہے۔
