Cloudconvert (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: File
uk: Файл

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: File ID
uk: ID файла

en: Authored by
uk: Автор

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Changed
uk: Змінено

en: Step
uk: Крок

en: Task ID
uk: ID завдання

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
