Cloudconvert (8.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: File
es: Archivo

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: File ID
es: ID del archivo

en: API Key
es: Clave API

en: Authored by
es: Escrito por

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Changed
es: Modificado

en: Step
es: Paso

en: Process ID
es: ID de proceso

en: Task ID
es: ID de la tarea
