Cloudconvert (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Changed
fa: تغییر یافته
