Cloudconvert (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: File
de: Datei

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: File ID
de: Datei-ID

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Changed
de: Geändert

en: Step
de: Schritt

en: Process ID
de: Prozess-ID

en: Task ID
de: Aufgaben-ID

en: Original File
de: Originalgröße

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
