Cloudconvert (8.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: File
ne: फ़ाइल

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
