Cloudinary Integration (2.1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Ignore
az: İqnor et

en: Negate
az: İnkar et

en: Caption
az: Başlıq

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: About
az: Haqqında

en: Crop
az: Məhsul

en: Effect
az: Effekt

en: Rotate
az: Fırladın

en: Scale and crop
az: Böyütmək və kəsmək

en: Desaturate
az: Desaturasiya

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
az: Bu sahədə şəkil faylının identifikatoru tam ədəd kimi saxlanılır.
