Cloudinary Integration (2.1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: North
ro: Nord

en: East
ro: Est

en: South
ro: Sud

en: West
ro: Vest

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Background
ro: Fundal

en: Database
ro: Bază de date

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: here
ro: aici

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Root
ro: Rădăcină

en: API key
ro: Cheia API

en: Features
ro: Caracteristici

en: Limit
ro: Limită

en: Negate
ro: Neagă

en: Caption
ro: Legendă

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Resize
ro: Redimensionare

en: Shadow
ro: Umbră

en: About
ro: Despre

en: Crop
ro: Tăiere

en: Effect
ro: Efect

en: Mask
ro: Mască

en: Rotate
ro: Rotire

en: Sample original image
ro: Exemplu de imagine originală

en: Sample modified image
ro: Exemplu de imagine modificată

en: Scale and crop
ro: Scalare şi decupare

en: Desaturate
ro: Desaturare

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Rotirea imaginii a eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)

en: Background color must be a hexadecimal color value.
ro: Culoarea de fundal trebuie să fie o valoare hexazecimală.
