Cloudinary Integration (3.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: no
hy: ոչ

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Negate
hy: Ժխտել

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Rotate
hy: Պտտել
