Commerce ML API (8.x-1.15) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
