Commerce ML API (8.x-1.27) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Parser
ar: المحلل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
