Commerce ML API (8.x-1.27) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: File
tr: Dosya

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Catalog
tr: Katalog

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Authored by
tr: Yazan

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Full
tr: Tam

en: Changed
tr: Değişti

en: Products
tr: Ürünler

en: Apply
tr: Uygula

en: Parser
tr: Ayrıştırıcı (parser)

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
