Commerce ML API (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Catalog
lt: Katalogas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: State
lt: Etapas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Parser
lt: Apdorotojas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
