Commerce ML Migrations (8.x-1.15) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Categories
he: קטגוריות

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Total
he: סך הכל

en: Last
he: אחרון

en: Messages
he: מסרים

en: Products
he: מוצרים

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Mapping
he: מיפוי

en: Migration
he: מיגרציה
