Commerce ML Migrations (8.x-1.35) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Last
el: Τελευταίο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Products
el: Προϊόντα

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
el: Ελέγχει τον τύπο της ιεραρχίας σε αυτό το λεξιλόγιο. (0 = ανενεργό, 1 = απλή, 2 = πολλαπλή)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
el: Το βάρος του λεξιλογίου σε σχέση με τα άλλα λεξιλόγια.
