Commerce ML Migrations (8.x-1.35) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Categories
et: Kategooriad

en: Error Message
et: Veateade

en: Total
et: Kokku

en: Last
et: Viimane

en: Messages
et: Sõnumid

en: Products
et: Tooted

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Migration
et: Migreerimine

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
et: Sõnastiku hierarhia tüüp. (0 = keelatud, 1 = ühene, 2 = mitmele)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
et: Selle sõnastiku kaal teiste suhtes.

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode

en: The vocabulary ID.
et: Sõnastiku ID.

en: The name of the vocabulary.
et: Sõnastiku nimi.

en: The description of the vocabulary.
et: Sõnastiku kirjeldus.

en: Unique machine name of the vocabulary.
et: Sõnastiku unikaalne masinnimi.
