Commerce ML Migrations (8.x-1.35) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Total
mr: एकूण

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
