Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Imported
ca: Importat

en: Last
ca: Darrer

en: Messages
ca: Missatges

en: Products
ca: Productes

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Unpublish
ca: Retira

en: Mapping
ca: Associacions

en: Migration
ca: Migració

en: The name of the vocabulary.
ca: El nom del vocabulari.

en: The description of the vocabulary.
ca: La descripció del vocabulari.
