Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Mapping
eo: Mapigo

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
eo: La speco de hierarkio permesata ene de la vortprovizo. (0 = malŝaltita,1 = unuopa, 2 = multa)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
eo: La pezo de la vortprovizon rilate al aliaj vortprovizoj.
