Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Categories
sk: Kategórie

en: Total
sk: Celkom

en: Last
sk: Posledné

en: Messages
sk: Správy

en: Products
sk: Produkty

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
sk: Typ hierarchie v slovníku. (0 = žiadna, 1 = jednoduchá, 2 = viacnásobná)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
sk: Váha slovníka vzhľadom k ostatným slovníkom.

en: Stores
sk: Obchody
