Commerce ML Migrations (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Total
fi: Yhteensä

en: Last
fi: Viimeinen

en: Messages
fi: Viestit

en: Products
fi: Tuotteet

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Migration
fi: Migraatio

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
fi: Sallittu hierarkian tyyppi. (0 = ei käytössä, 1 = yksinkertainen, 2 = moninkertainen)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
fi: Sanaston paino suhteessa muihin sanastoihin.

en: Commerce Product
fi: Commerce tuote

en: The name of the vocabulary.
fi: Sanaston nimi.

en: The description of the vocabulary.
fi: Sanaston kuvaus.
