Commerce ML Migrations (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Migration
th: การโยกย้าย
