Commerce ML Migrations (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Total
vi: Tổng

en: Last
vi: Cuối

en: Messages
vi: Thông báo

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Migration
vi: Nâng cấp

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
vi: Kiểu phân cấp cho phép trong kho từ (0 = vô hiệu hóa, 1 = đơn cấp, 2 = đa cấp)
