Commerce ML Migrations (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Total
da: I alt

en: Last
da: Sidste

en: Messages
da: Beskeder

en: Products
da: Produkter

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Mapping
da: Kobling

en: Migration
da: Migrering

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
da: Typen af hierarki som er tilladt i ordforrådet. (0 = deaktiveret, 1 = ét lag, 2 = flere lag)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
da: Ordforrådets vægt i relation til andre ordforråd.

en: The vocabulary ID.
da: Ordforrådets ID.

en: The name of the vocabulary.
da: Ordforrådets navn.

en: The description of the vocabulary.
da: Ordforrådets beskrivelse.

en: Module responsible for the vocabulary.
da: Modulet som er ansvarligt for dette ordforråd.

en: Unique machine name of the vocabulary.
da: Ordforrådets unikke, maskinlæsbare navn.
