CMRF Core (2.0.8) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Cache
hy: Քեշ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
