CMRF Core (2.1.3) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Cache
az: Keş

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Show
az: Göstər

en: Entity
az: Entiti

en: Reversed
az: Tərs

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Reply
az: Cavab verin

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: About
az: Haqqında

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Text format
az: Mətn formatı

en: (first item is 0)
az: (ilk bənd 0)

en: (start from last values)
az: (son dəyərlərdən başlayın)
