CMRF Form Processor (2.0.13) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Field
ar: الحقل

en: Format
ar: التنسيق

en: URL
ar: العنوان URL

en: Fields
ar: الحقول

en: Mode
ar: النمط

en: Button
ar: زر

en: Submission settings
ar: إعدادات الإرسال

en: About
ar: حول
