CMRF Form Processor (2.1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Format
th: รูปแบบ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
