CMRF Form Processor (2.1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Field
tr: Alan

en: Format
tr: Biçim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Mode
tr: Kip

en: Button
tr: Düğme

en: Submission settings
tr: Gönderim ayarları

en: About
tr: Hakkında
