CMRF Form Processor (2.1.4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: Fields
da: Felter

en: Mode
da: Tilstand

en: Button
da: Knap

en: Submission settings
da: Indstillinger for indsendelse

en: About
da: Om

en: Display only
da: Kun visning
