CMRF Form Processor (2.1.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Field
ro: Câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Button
ro: Buton

en: About
ro: Despre

en: Retrieve
ro: Regăsește
