CMRF Form Processor (2.2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে
