CMRF Form Processor (2.2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Field
et: Väli

en: Format
et: Vorming

en: Fields
et: Väljad

en: Mode
et: Viis

en: Button
et: Nupp

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: About
et: Programmist
