CMRF Form Processor (2.2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Field
eu: Eremua

en: Format
eu: Formatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Mode
eu: Modoa

en: Button
eu: Botoia

en: About
eu: (r)i buruz
