CMRF Form Processor (2.2.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Field
cy: Maes

en: Format
cy: Fformat

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd
