CMRF Form Processor (2.2.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Field
km: វាល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Mode
km: របៀប​

en: About
km: អំពី
