CMRF Form Processor (2.2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
