CMRF Form Processor (2.2.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Mode
ml: മോഡ്
