CMRF Form Processor (2.2.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Link
pt: Ligação

en: Format
pt: Formato

en: Fields
pt: Campos

en: Mode
pt: Modo

en: Button
pt: Botão

en: Submission settings
pt: Configurações das submissões

en: About
pt: Sobre

en: Item format
pt: Formato do item
