CMRF Form Processor (2.2.10) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Format
se: Formáhtta

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
