CMRF Form Processor (2.2.10) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: URL
sq: Adresa URL

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione
