CMRF Form Processor (2.2.10) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Field
sv: Fält

en: Fields
sv: Fält

en: Mode
sv: Läge

en: Button
sv: Knapp

en: Submission settings
sv: Inställningar för inskickande

en: About
sv: Om

en: Connector
sv: Anslutare
