CMRF Form Processor (2.2.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Field
hr: Polje

en: Format
hr: Oblik

en: Fields
hr: Polja

en: Mode
hr: Režim

en: Button
hr: Gumb

en: About
hr: Opis
