CMRF Form Processor (2.2.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Field
hu: Mező

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Fields
hu: Mezők

en: Mode
hu: Mód

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Submission settings
hu: Beküldés beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Retrieve
hu: Lekérés

en: Current User
hu: Aktuális felhasználó

en: Connector
hu: Csatlakozó
