CMRF Form Processor (2.2.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Field
ur: فیلڈ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Mode
ur: طریقۂ کار
