CMRF Form Processor (2.2.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Field
ku: خانە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە
