CMRF Form Processor (2.2.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Field
lv: Lauks

en: Format
lv: Formāts

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Button
lv: Poga

en: About
lv: Par
