CMRF Form Processor (2.2.4) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Field
nl: Veld

en: Format
nl: Opmaak

en: Fields
nl: Velden

en: Mode
nl: Modus

en: Button
nl: Knop

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: About
nl: Over

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: Display only
nl: Alleen tonen

en: Additional configuration
nl: Extra instellingen

en: Item format
nl: Item-formaat

en: …when <b>draft is created</b>.
nl: … als <b>concept is gemaakt</b>.

en: …when <b>draft is updated</b>.
nl: … als <b>concept is bijgewerkt</b>.

en: …when anonymous <b>submission is converted</b> to authenticated.
nl: … als anonieme <b>inzending wordt omgezet</b> naar geverifieerd.

en: …when <b>submission is completed</b>.
nl: ... wanneer <b>het indienen is voltooid</b>.

en: …when <b>submission is updated</b>.
nl: … als <b>inzending is bijgewerkt</b>.

en: …when <b>submission is deleted</b>.
nl: … als <b>inzending is verwijderd</b>.

en: …when <b>submission is locked</b>.
nl: … als <b>inzending is vergrendeld</b>.
