CMRF Form Processor (2.2.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Field
id: Bidang

en: Fields
id: Bidang isian

en: Button
id: Tombol

en: About
id: Tentang
