CMRF Form Processor (2.2.5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Field
ka: ველი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Fields
ka: ველები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Button
ka: ღილაკი
